FARMA SIKORA, JOHN DEERE S770i, AGROSLUŽBY, SKLIZŇOVÉ SLUŽBY

SKLIZŇOVÉ SLUŽBY

Naším cílem je nabízet sklizňové služby podle požadavků zákazníků s důrazem na preciznost a dobře odvedenou práci. Dokážeme se přizpůsobit a nabídnout, jak axiální mlátičku, tak i vícebubnovou vytřasadlovou. Samozřejmostí je navigace, výnosoměr, vlhkoměr. Záleží pouze na Vás, jaký způsob výmlatu upřednostňujete. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám sdělíme více informací popřípadě dokážeme dojet a všechno projednat či domluvit.

John Deere S770i

FARMA SIKORA, JOHN DEERE S770i, AGROSLUŽBY, SKLIZŇOVÉ SLUŽBY
Zdroj: John Deere

Jedná se o čistě axiální sklízecí mlátičku, díky které Vám dokážeme nabídnout vysoký plošný výkon s maximální kvalitou sklizeného zrna a nízkými ztráty. Mlátička je vybavena nejmodernějšími technologiemi: nové čisticí ústrojí DynaFlo Plus, systémem Active Terrain Adjust, který přizpůsobí otáčky ventilátoru a síta pro jízdu do kopce i z kopce. Vlhkoměr a výnosoměr jsou samozřejmostí, stejně jako svahové vyrovnávání HillMaster. Pohon všech kol pro ten nejnáročnější terén doplňuje uzávěrka předního diferenciálu.

Dvoustupňovou převodovkou ProDrive s rychlostí až 40 km/hod. Zásobníkem o objemu 10 600 l s rychlostí vyprázdnění 125 l/s, led světly pro práci v noci. Mlátička je dále vybavená navigaci John Deere s možností tvorby výnosových map sklizených pozemků. Vario lišta 630X (9,15 m) s rychlou přestavbou mezi sklizní obilí a řepky, osmi řádkový kukuřičný adaptér Geringhoff Mais Star* Horizont s drcením kukuřičného strniště. Mlátičku S770i nabízíme pro sklizeň obilovin, řepky a kukuřice na zrno. (suché i CCM)

FARMA SIKORA, JOHN DEERE S770i, AGROSLUŽBY, SKLIZŇOVÉ SLUŽBY
John Deere S770i při sklizní řepky ozimé.

John Deere T560i

FARMA SIKORA, JOHN DEERE T560i, AGROSLUŽBY, SKLIZŇOVÉ SLUŽBY
Zdroj: John Deere

T560i je pětivytřasadlová více bubnová sklízecí mlátička, kterou ocení především ti z Vás, kdo potřebujete kvalitní slámu pro živočišnou výrobu. Mlátička je vybavena nejmodernějšími technologiemi: nové čisticí ústrojí DynaFlo Plus, nastavitelná protimlátka pro lepší výmlat ječmene. Vlhkoměr a výnosoměr jsou samozřejmostí, stejně jako svahové vyrovnávání HillMaster. Pohon všech kol pro ten nejnáročnější terén doplňuje uzávěrka předního diferenciálu.

Dvoustupňovou převodovkou ProDrive s rychlostí až 40 km/hod. Zásobníkem o objemu 10 000 l s rychlostí vyprázdnění 125 l/s, led světly pro práci v noci. Mlátička je dále vybavená navigaci John Deere s možností tvorby výnosových map sklizených pozemků. Vario lišta 625X (7,6 m) s rychlou přestavbou mezi sklizní obilí a řepky, lišta 625F s flexibilní kosou pro sklizeň sóje luštinaté nebo hrachu. Mlátičku T560i nabízíme pro sklizeň obilovin, řepky, inkarnátu, sóje luštinaté a hrachu.

FARMA SIKORA, JOHN DEERE T560i, AGROSLUŽBY, SKLIZŇOVÉ SLUŽBY
John Deere T560i při sklizni jarního tritikale.

Co s námi získáte? 

  • Moderní sklízecí mlátičky s vysokým výkonem, vysokou kvalitou sklizeného zrna při nízkých ztrátách a nízkých provozních nákladech.
  • Přechod mezi obilím a řepkou dokážeme do pěti minut!
  • Rychlost 40 km/hod pro rychle přesuny mlátiček po silnici.
  • Svahové vyrovnávání a pohon 4×4, zvládneme i ten nejnáročnější terén a to i v mokrých žních!
  • Navigaci s možností tvorby výnosových map a navádění v systému CTF.
  • A to nejdůležitější, mlátičky se stálou a proškolenou obsluhou!!!

Kontakt:
Marek Sikora
+420 737 069 137
sikora.marek@outlook.cz